Tai vyriška joga skirta slapukų politika, pasiekiama iš vyriška joga

Kas yra slapukai

Kaip įprasta beveik visose profesionaliose svetainėse, ši svetainė naudoja slapukus, kurie yra maži failai, atsisiunčiami į jūsų kompiuterį, kad pagerintų jūsų patirtį. Šiame puslapyje aprašoma, kokią informaciją jie renka, kaip ją naudojame ir kodėl kartais reikia saugoti šiuos slapukus. Taip pat pasidalinsime, kaip galite užkirsti kelią šių slapukų saugojimui, tačiau tai gali sumažinti arba „sugadinti“ tam tikrus svetainės funkcionalumo elementus.

Kaip naudojame slapukus

Slapukus naudojame dėl įvairių toliau aprašytų priežasčių. Deja, daugeliu atvejų nėra standartinių parinkčių, leidžiančių išjungti slapukus, visiškai neišjungus funkcijų ir funkcijų, kurias jie prideda prie šios svetainės. Rekomenduojama palikti visus slapukus, jei nesate tikri, ar jums jų reikia, ar ne, jei jie naudojami teikiant paslaugą, kurią naudojate.

Slapukų išjungimas

Galite užkirsti kelią slapukų nustatymui koreguodami savo naršyklės nustatymus (kaip tai padaryti, žr. naršyklės žinyne). Atminkite, kad slapukų išjungimas turės įtakos šios ir daugelio kitų lankomų svetainių funkcionalumui. Išjungus slapukus paprastai taip pat bus išjungtos tam tikros šios svetainės funkcijos ir funkcijos. Todėl slapukų nerekomenduojama išjungti. Ši slapukų politika buvo sukurta slapukų politikos generatoriaus pagalba.

Mūsų nustatomi slapukai

Su paskyra susiję slapukai

Jei susikursite paskyrą pas mus, registravimosi procesui valdyti ir bendram administravimui naudosime slapukus. Šie slapukai paprastai ištrinami, kai atsijungiate, tačiau kai kuriais atvejais jie gali likti ir po to, kad prisimintų jūsų svetainės nuostatas atsijungus.

Su prisijungimu susiję slapukai

Kai esate prisijungę, naudojame slapukus, kad galėtume prisiminti šį faktą. Tai neleidžia jums prisijungti kiekvieną kartą, kai lankotės naujame puslapyje. Šie slapukai paprastai pašalinami arba išvalomi, kai atsijungiate, siekiant užtikrinti, kad prisijungę galėtumėte pasiekti tik apribotas funkcijas ir sritis.

Užsakymai apdoroti susijusius slapukus

Ši svetainė siūlo elektroninės prekybos arba mokėjimo priemones, o kai kurie slapukai yra būtini, kad jūsų užsakymas būtų įsimenamas tarp puslapių, kad galėtume tinkamai jį apdoroti.

Su formomis susiję slapukai

Kai pateikiate duomenis naudodami formą, pvz., esančias kontaktų puslapiuose arba komentarų formose, gali būti nustatyti slapukai, kad prisimintų jūsų vartotojo informaciją būsimam susirašinėjimui.

Svetainės nuostatų slapukai

Siekdami suteikti jums puikią patirtį šioje svetainėje, siūlome funkciją, leidžiančią nustatyti jūsų nuostatas, kaip ši svetainė veiktų, kai ją naudojate. Kad prisimintume jūsų nuostatas, turime nustatyti slapukus, kad ši informacija būtų iškviesta kiekvieną kartą, kai sąveikaujate su puslapiu, kuriam įtakos turi jūsų nuostatos.

Trečiųjų šalių slapukai

Kai kuriais ypatingais atvejais taip pat naudojame slapukus, kuriuos pateikia patikimos trečiosios šalys. Šiame skyriuje išsamiai aprašoma, su kokiais trečiųjų šalių slapukais galite susidurti šioje svetainėje.

Kai parduodame produktus, mums svarbu suprasti statistiką apie tai, kiek mūsų svetainės lankytojų iš tikrųjų perka, todėl šie slapukai stebi tokius duomenis. Tai jums svarbu, nes tai reiškia, kad galime tiksliai numatyti verslo prognozes, kurios leis mums stebėti reklamos ir produktų išlaidas, kad užtikrintume geriausią įmanomą kainą.

Šioje svetainėje taip pat naudojame socialinės žiniasklaidos mygtukus ir (arba) papildinius, kurie leidžia įvairiais būdais prisijungti prie savo socialinio tinklo. Kad jie veiktų šiose socialinės žiniasklaidos svetainėse, įskaitant: {List the social networks which features you haveintegrated with your site?:12}, mūsų svetainėje nustatys slapukus, kurie gali būti naudojami siekiant pagerinti jūsų profilį jų svetainėje arba prisidėti prie duomenų, kuriuos jie turi įvairiais tikslais, nurodytais atitinkamame privatumo dokumente. politika.

Daugiau informacijos

Tikimės, kad tai paaiškino jums dalykus ir, kaip buvo minėta anksčiau, jei nesate tikri, ar jums reikia, ar ne, paprastai saugiau palikti slapukus įjungtus, jei jie sąveikauja su viena iš mūsų svetainėje naudojamų funkcijų.

Norėdami gauti daugiau bendros informacijos apie slapukus, skaitykite Slapukų politikos straipsnį.

Tačiau jei vis dar ieškote daugiau informacijos, galite susisiekti su mumis vienu iš mūsų pageidaujamų susisiekimo būdų:

El. paštas:
Apsilankę šioje nuorodoje:

Back to Top